KROHNE België – Contactpersonen

Algemeen directeur

André Boer
E-mail : a.boer@krohne.com

Commercieel Directeur

Ludo Van Eeckhudt
E-mail : l.vaneeckhoudt@krohne.com

Verkoopbuitendienst

Wim Lintermans
Regio: Oost- en West-Vlaanderen
E-mail : w.lintermans@krohne.com

Jorgen Oorts
Regio: Regio Antwerpen
E-mail : j.oorts@krohne.com

Ronald Leirs
Regio: Vlaams-Brabant en Limburg
E-mail : r.leirs@krohne.com

Axel Puystiens
Regio: Brussel, Wallonië en Groothertogdom Luxemburg
E-mail : e.puystiens@krohne.com

Verkoopbinnendienst

Yannick Farine
Telefoon : +32 2 481 80 10
Regio: Antwerpen & Limburg
E-mail : y.farine@krohne.com

Joris Michiels
Telefoon :+32 2 481 80 07
Regio: Brussel, Wallonië en Luxemburg
E-mail : j.michiels@krohne.com

Tarkild Leliaert
Telefoon : +32 2 481 80 17
Regio: Oost- en West-Vlaanderen & Vlaams Brabant
E-mail : t.leliaert@krohne.com

Administratie

Martine Depyper
Algemeen & project administratie
Telefoon : +32 02 481 80 03
E-mail : m.depyper@krohne.com

Ann Saelens
Orderhandling, facturatie, service & herstellingen
Telefoon : +32 02 481 80 05
E-mail : a.saelens@krohne.com